Nabídka pracovní pozice: Office Manažer/ka

Hledáme kolegyni či kolegu, která/ý bude společně s celým týmem pomáhat rozvíjet demokratické hodnoty a otevřenou společnost. Hledáme spolehlivou oporu, která bude umět vytvořit příjemné zázemí v kanceláři svou pečlivostí a smyslem pro detail.

Co bude Vaším úkolem?

  • Starat se o hladkých chod kanceláře
  • Řešit administrativu Institutu, tzn. zajistit, připravit, kontrolovat a evidovat dokumenty od faktur až po smluvní dokumentaci a přehledná archivace organizačních originálů
  • Zaznamenávat faktury a dalších dokladů do účetního systém
  • Komunikovat s účetní firmou a auditory
  • Řešit zaměstnaneckou agendu, připravovat podklady pro mzdy
  • Podílení se na organizaci akcí Institutu, řešení jejich logistiky, komunikace s dodavateli, příprava zápisů, vyřizování pošty a elektronické pošty
  • Příprava a administrace služebních cest, porad vedení, celo-organizačních porad a akcí

Co Vás dále čeká?

  • Práce s celým týmem na zajímavých projektech se skutečným společenským dopadem
  • Využití angličtiny na denní bázi, protože jsme součástí mezinárodní sítě Aspen Institute, ale zároveň zaštiťujeme i další země (CZ, SK, PL, HU), budete podporovat týmy i v dalších zemích
  • Možnost rozvíjet se praxí a v rámci zajímavého mezinárodního networku
  • Podporující a přátelský kolektiv, pro který je důležitá týmová spolupráce

Čím nás zaujmete?

  • Minimálně roční zkušeností z obdobné pracovní pozice nebo s podobnou pracovní náplní
  • Schopností samostatně řešit každodenní výzvy
  • Vynikajícím ústním a psaným projevem v českém/slovenském a anglickém jazyce
  • Uměním prioritizovat a dobrými organizačními schopnostmi
  • Zájmem pracovat v malém týmu, přestože budete pracovat hodně samostatně
  • Ochotou kvůli i občasným večerním i víkendovým akcím fungovat i flexibiln

Co Vám můžeme nabídnout?

  • Možnost realizovat své nápady v programech neziskové organizace s mezinárodní působností
  • Příležitost stát se důležitou součástí skvělého týmu, který je zvyklý si pomáhat
  • Smysluplnou práci v dynamickém a inspirativním prostředí
  • Motivující platové ohodnocení odpovídající možnostem NGO
  • 5 týdnů dovolené ročně a příspěvek na stravování
  • Zajímavý interdisciplinární a mezinárodní network
  • Práci v centru Prahy s možností občasné práce z domova

Pokud jste nabídku přečetli až sem a jste přesvědčeni, že hledáme právě Vás, neváhejte a zašlete nám svůj životopis v českém jazyce. Připojte též krátký motivační dopis v angličtině, ze kterého bychom se rádi dozvěděli zejména, proč chcete svůj čas a energii věnovat právě Aspen Institute Central Europe, která z našich aktivit Vás nejvíce zaujala, a proč právě Vás si máme vybrat za nového člena týmu.

Zasílejte do 15. října 2023 na office@AspenInstituteCE.org.

Těšíme se na osobní setkání!

Odesláním výše uvedených materiálů souhlasíte se zpracováním osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení. Po ukončení výběrového řízení nebudou Vaše osobní údaje dále uchovávány.

Sdílejte tuto stránku na sociálních sítích

Chcete být součástí Aspen Institute CE?

Podpora od našich firemních partnerů, jednotlivých členů a dárců je zásadní pro rozvoj aktivit institutu. Zúčastněte se eventů, diskuzí u kulatého stolu, fórech nebo konferencích, kde debatujeme s předními odborníky témata, která hýbou dnešním světem.