Srdečně Vás zveme na výroční konferenci Aspen Institute Central Europe Kam kráčíš, Česko? 2018, kterou pořádáme ve spolupráci s vydavatelstvím Economia 22. listopadu v Pražské křižovatce.

Cílem konference je komplexně zhodnotit politický, hospodářský a společenský vývoj České republiky v kontextu střední Evropy. Navazujeme na úspěšné předchozí ročníky, a stavíme proto na práci expertních skupin, které se zaměřují na konkurenceschopnost, kvalitu vládnutí, vzdělávání, obranu a bezpečnost, a kvalitu života. 

Souhrnná expertní studie tradičně poukazuje na nejpalčivější problémy v jednotlivých oblastech a dává doporučení na možná zlepšení.

Předběžný program konference naleznete zde:

Program

 

 

 

Registrace je nyní již uzavřená.

Krátká videa zde:

Konkurenceschopnost |  Kvalita vládnutí | Vzdělávání  Obrana a bezpečnost | Kvalita života

Novinkou letošní konference je prezentace výstupů expertních skupin v regionech České republiky. Ještě před konáním výroční konference se uskutečnily tři regionální debaty, na kterých jsme diskutovali tato témata:

4. září, 15:00 Ústí nad Labem, vzdělávání

26. září, 17:00 Zlín, konkurenceschopnost (mobilita)

10. října, 14:00 Brno, kvalita vládnutí 

 

 

Share this on social media

Support Aspen Institute

The support of our corporate partners, individual members and donors is critical to sustaining our work. We encourage you to join us at our roundtable discussions, forums, symposia, and special event dinners.